شرکت مهندسی فن آور صنعت فولاد کار الوند

عضو گروه شرکت MMTE می باشد و با کارگاهی مجزا و مجهز به ماشین آلات مرتبط با زنجیره فولاد در زمینه ساخت تجهیزات سنگین و ثابت کارخانه های فولاد و سایر حوزه های صنعت فعالیت می کند. از مهمترین پروژه های انجام شده توسط شرکت فولاد کار می توان به ساخت تجهیزات واحدهای احیا گل گهر، کوثر و احیا جهان فولاد در سیرجان، احیا چهار محال، احیا سبا مبارکه، احیا فولاد خوزستان، احیا سبزوار اشاره کرد.

شرکت مهندسی آریا حدید

عضو گروه شرکت MMTE می باشد و با به کار گیری مهندسان توانمند ، ماشین آلات ساختمانی و تجریه کافی در زمینه سویل، ساخت، سازه های فلزی، نصب و راه اندازی کارخانه های فولاد ، ساختمان و سایر حوزه های صنعت در حال فعالیت می باشد.

شرکت مهندسی فن آور صنعت مدائن

عضو گروه MMTE که در زمینه مشاوره و طراحی – ساخت، نصب و راه اندازی اتوماسیون های صنعتی و توسعه فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

شرکت صنایع معدنی آکام آریا پاسارگاد

از اعضای گروه MMTE بوده که با بکارگیری از متخصصان مجرب و دانش فنی روز در زمینه معادن و صنایع معدنی با نگاه ویژه به معادن مس و فلزات رنگین فعالیت دارد. این شرکت کلیه فعالیت های زنجیره فرآوری مس و فلزات رنگین اعم از پی جویی، اکتشاف، استخراج، احداث واحدهای فرآوری، مواد معدنی و فروش محصولات را شامل می­گردد.

شرکت مهندسی فولاد کار الوند

شرکت مهندسی فن آور صنعت مدائن

شرکت مهندسی و احداث آریا حدید

شرکت صنایع معدنی آکام آریا پاسارگاد